Gayrimenkul Servislerimiz

Aracılık

Deneyimli danışmanlarımız, derin piyasa bilgilerini ve sektör uzmanlıklarını kullanarak sorunsuz işlemler gerçekleştirir ve yatırım hedeflerinizi karşılayacak mükemmel gayrimenkulü bulmanızı sağlar.


Satış
Satın Alma
Mülk Yönetimi
Kiralama


Mülk Yönetimi

Gayrimenkul varlıklarınızın günlük yönetimini, kiracı ilişkileri ve bakımdan finansal raporlamaya kadar her şeyi halledecek olan özel ekibimize emanet edin, stresi en aza indirirken yatırımınızın değerini en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanıyın.


Satış
Satın Alma
Mülk Yönetimi
Kiralama


Alım ve Satım

İster yeni bir gayrimenkule yatırım yapmak, ister mevcut bir mülkü satmak isteyin, benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için size özel çözümler sunuyoruz. Danışmanlarımız, satın alma veya satış sürecinin her adımında size rehberlik ederek baştan sona sorunsuz bir deneyim yaşamanızı sağlar.


Satış
Satın Alma
Mülk Yönetimi
Kiralama


Kiralama

Kiracı bulunması ve kira pazarlığından kira tahsilatı ve mülk bakımına kadar, kiralama hizmetlerimiz kiralama sürecini kolaylaştırmak ve kira gelirinizi en üst düzeye çıkarmak için tasarlanırken, boşlukları ve riski en aza indirir.


Satış
Satın Alma
Mülk Yönetimi
Kiralama

ABD’de başarılı bir gayrimenkul yatırımı için

Çözüm Ortağınız Olalım

Consultixa’da, gayrimenkul yatırımı yolculuğunuz boyunca sizi desteklemek için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Şirket kurma ve işletme aşamasından gayrimenkul edinme, satma, mortgage hizmetleri, sigorta çözümleri ve göçmenlik işlemlerine kadar her adımda yanınızdayız. Süreci mümkün olduğunca sorunsuz ve zahmetsiz hale getirerek, yatırım hedeflerinize ulaşmanızı ve finansal geleceğinizi güvence altına almanızı sağlıyoruz.