Hakkımızda

Consultixa Yatırım

— Consultixa ile ABD’de Gayrimenkul Hayallerinize Kavuşun

Jacksonville, Florida’da yatırım hizmetlerinde önde gelen isim olan ve özellikle Türk müşterilerimize hizmet sunan Consultixa’ya hoş geldiniz. 2012’den bu yana gayrimenkul yatırım ve yönetimi alanında faaliyet gösteriyoruz ve Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından gelen yatırımcıların ABD emlak piyasasının dinamik ortamında güvenle ve kolaylıkla ilerlemelerine yardımcı oluyoruz.

Consultixa’da, gayrimenkul satın almanın veya satmanın hayatınızda verebileceğiniz en kritik finansal kararlardan biri olabileceğinin farkındayız. Bu yüzden misyonumuz oldukça basittir: Yatırım hedeflerinize ulaşmanız ve kendiniz ve sevdikleriniz için güvenli bir gelecek inşa etmeniz için ihtiyaç duyduğunuz uzmanlık, rehberlik ve desteği sağlamaktır.

Sektörde on yılı aşkın deneyime sahip olan ekibimiz, deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır ve her işleme derin bir bilgi ve deneyim katmaktadır. Oturacağınız konutlardan yatırımlık ticari portföylere kadar tüm gayrimenkul ihtiyaçlarınızı verimlilik ve hassasiyetle karşılayacak uzmanlığa sahibiz.

Farkımız

Consultixa’nın farkı; mükemmelliğe ve müşteri memnuniyetine olan kararlılığımızdır. Güven, dürüstlük ve şeffaflık ilkelerine dayalı uzun vadeli ilişkiler kurma inancına sahibiz ve her fırsatta müşterilerimizin beklentilerini aşmak için çaba sarf ediyoruz. Deneyimli bir yatırımcı ya da ilk kez ev alacak biri olun, size kişiselleştirilmiş, müşteri merkezli ve sonuç odaklı bir hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Consultixa’da, gayrimenkul yolculuğunuz boyunca size destek olmak için geniş kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Şirket kurma ve işletme aşamasından gayrimenkul edinme, satma, mortgage hizmetleri, sigorta çözümleri ve göçmenlik yardımına kadar her adımda yanınızdayız. Amacımız, süreci mümkün olduğunca sorunsuz ve zahmetsiz hale getirerek, sizin için en önemli olanlara odaklanmanızı mümkün kılmaktır.

Consultixa’yı tercih ettiğinizde, çıkarlarınızı her zaman en iyi şekilde gözetecek güvenilir bir ortak seçmiş olursunuz. Müşterilerimizin başarısına tutkulu bir şekilde odaklanıyor ve memnuniyetinizi sağlamak için her zaman ekstra bir çaba sarf ediyoruz.

Kişiselleştirilmiş hizmet ve eşsiz uzmanlıklarla yarattığımız farkı keşfedin – danışmanlık planlamak ve Consultixa avantajını bizzat deneyimlemek için bugün bizimle iletişime geçin. Başarınızın öncelikli olduğu Consultixa ile, olasılıklar dünyasına hoş geldiniz.


Danışmanlarımızla Tanışın

Lisanslı Ekibimiz

10+

Yıllık Tecrübe

50M+

Toplam Satış Tutarımız

160+

Satılan Gayrimenkuller

ABD’de başarılı bir gayrimenkul yatırımı için

Çözüm Ortağınız Olalım

Consultixa’da, gayrimenkul yatırımı yolculuğunuz boyunca sizi desteklemek için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Şirket kurma ve işletme aşamasından gayrimenkul edinme, satma, mortgage hizmetleri, sigorta çözümleri ve göçmenlik işlemlerine kadar her adımda yanınızdayız. Süreci mümkün olduğunca sorunsuz ve zahmetsiz hale getirerek, yatırım hedeflerinize ulaşmanızı ve finansal geleceğinizi güvence altına almanızı sağlıyoruz.