8880 SW 126th Ter,

Miami, Florida 33176

$338,550

Detaylar

This home is eligible for up to $10k Flex cash towards upgrades/buydown/closing cost. Limited time only. Must use preferred lender. Restrictions apply. 4-bed/2-bath home offers a split floor plan with soaring 10′ ceilings. Modern open kitchen w/ island upgraded cabinets w/ pulls & crown molding, spacious pantry, as well as a lazy Susan for additional storage. Primary Suite boasts walk in closet, dual vanities, walk in shower, linen closet & private water closet. Upgraded luxury vinyl flooring throughout w/ carpet limited to bedrooms. SummerGlen features a resident only recreational field, playground, pavilion with grills, picnic tables and seating area.


Sorularınız mı var?

İletişime Geç

Gayrimenkul yatırımı, uzun vadeli finansal güvenlik ve büyüme için etkili bir yol olabilir. Ancak, doğru varlık seçimi, finansman, kiracı yönetimi ve vergi konularında doğru stratejilerin belirlenmesi önemlidir. Profesyonel danışmanlık ve kapsamlı bir planlama süreci, yatırımınızın başarısını artırmak için hayati öneme sahiptir.

Yatırım hedeflerinizi belirlemek, risk toleransınızı değerlendirmek ve buna uygun stratejiler geliştirmek için size özel bir planlama süreci sunuyoruz. ABD’deki gayrimenkul piyasasını anlamak, doğru mülkü seçmek ve potansiyel getiriyi maksimize etmek için uzmanlığımızı kullanıyoruz.

İletişim formumuzu doldurarak veya WhatsApp üzerinden bize ulaşarak, yatırım hedeflerinizle ilgili daha fazla bilgi alabilir ve size özel çözümlerimiz hakkında detaylı bir görüşme talep edebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, size en uygun stratejileri belirlemek ve hedeflerinize ulaşmanız için size destek olacaktır.


İletişim Formu

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.