7087 Wakefield Avenue,

Jacksonville, Florida 32208

$219,900

Detaylar

100% financing available. Welcome to this gorgeous NEWLY RENOVATED 3 bedroom, 2 bathroom home of your dreams. Stepping onto the front porch you can envision slow Saturday mornings drinking coffee and soaking up the beautiful Spring Weather. Entering the home, you’ll be welcomed by updated vinyl flooring that spreads throughout the space and is highlighted by the large windows that let in great natural light. Centered by the fireplace, this large family/dining room combo has amazing space for entertaining. The kitchen has plenty of cabinet space, updated appliances and even room for a breakfast nook. All bathrooms are updated and move in ready. A few highlights about this property is the extra large storage shed out back, the newer roof, the updated electrical and much more! This property wont last long, schedule your tour today.


Sorularınız mı var?

İletişime Geç

Gayrimenkul yatırımı, uzun vadeli finansal güvenlik ve büyüme için etkili bir yol olabilir. Ancak, doğru varlık seçimi, finansman, kiracı yönetimi ve vergi konularında doğru stratejilerin belirlenmesi önemlidir. Profesyonel danışmanlık ve kapsamlı bir planlama süreci, yatırımınızın başarısını artırmak için hayati öneme sahiptir.

Yatırım hedeflerinizi belirlemek, risk toleransınızı değerlendirmek ve buna uygun stratejiler geliştirmek için size özel bir planlama süreci sunuyoruz. ABD’deki gayrimenkul piyasasını anlamak, doğru mülkü seçmek ve potansiyel getiriyi maksimize etmek için uzmanlığımızı kullanıyoruz.

İletişim formumuzu doldurarak veya WhatsApp üzerinden bize ulaşarak, yatırım hedeflerinizle ilgili daha fazla bilgi alabilir ve size özel çözümlerimiz hakkında detaylı bir görüşme talep edebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, size en uygun stratejileri belirlemek ve hedeflerinize ulaşmanız için size destek olacaktır.


İletişim Formu

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.